Sizin projeniz bizim yeteneklerimiz.. Artlift, erişim çözümleri ve hizmetleri oluşturmak konusunda tek durak noktanızdır.

Biz Sizi Arayalım

Biz Sizi Arayalım

Kaydınızı bırakın satış ekibimiz sizi en kısa sürede arasın.

Binanızın geleceğine yapılan bir yatırım

Modernizasyon, azalan enerji maliyetleri ve daha büyük güvenlik, güvenilirlik ve tarz ile kendini amorte eden bir yatırımdır.

 Modernizasyon

Güvenlik

Potansiyel risklerin asgariye indirilmesi ve yerel düzenlemelere uyulması kullanıcılara gönül rahatlığı sağlar. Örneğin bir kabin kapısı monte etmek.

Estetik

Asansör, kiracıların veya müşterilerin binaya girdiklerinde karşılaştıkları ilk şeydir. Çağdaş tasarım ve kaliteli malzemeler binanın imajını tamamen değiştirecektir.

Erişilebilirlik

İyi bir erişilebilirlik, başta tekerlekli sandalye kullananlar ve çocuklu aileler olmak üzere, tüm kullanıcılar için asansörü daha elverişli hale getirir.

Enerji verimliliği

Modernizasyon enerji maliyetlerinizi azaltır. Çözümlerimiz sadece birkaç on yıllık dönem önce söz konusu olanlardan çok ama çok daha fazla verimlidirler.

Yüksek Performans

Güvenilir, etkin ve kesintisiz çalışma binalarda sorunsuz bir insan akışını sağlamada son derece önemlidir.Bozuk bir asansör bina sakinleri için can sıkıcı bir durum olabilir.

Standartlara Uygunluk

Asansörünüz yürürlükte olan teknik ve emniyet ile alakalı standart ve yönetmeliklere uygun olmayabilir. Bu gibi durumlarda size çok gelişmiş bir çözüm sunabiliriz.

Neden modernizasyon ?

Artlift modernizasyon çözümleri yolcuları hareket halinde tutuyor. Asansörlerinizin veya Yürüyen Merdivenlerinizin yaşı 10 yılın üzerindeyse, bina kullanım amacınız değiştiyse, uzun bekleme ve sık arıza şikayetleri alıyorsanız veya daha yeni modern teknolojik binalarla rekabet halindeyseniz, Artlift’in sizin için çözümü modernizasyondur.

Başarısı kanıtlanmış ürünlerimiz ve kurulum işlemimiz, Asansör ve Yürüyen Merdivenlerinizin güvenilirliğini, performansını ve estetiğini geliştirmeye yardımcı olacaktır.


Neler modernize edilmeli?

Asansörünüzün, güvenliği, eko-verimliliği, erişilebilirliği, performansı ve estetik görünümü hususlarının tamamı dikkate alınmalıdır. Modernizasyon hizmetimiz tam da bunu yapmaktadır. Planlama ve bütçelemeyi mümkün olduğunca kolay ve basit hale getirerek neyin, ne zaman ve nasıl modernize edileceğine karar vermenize yardımcı olmaktadır.

Modern bir asansör 20 yıl önce imal edilmiş bir asansöre kıyasla yarıdan daha az enerji tüketmektedir. Artlift çözümleri nelerin yapılması gerektiğini kesin olarak belirlemenizi mümkün kılmaktadır.


Nasıl modernize edilmeli

İşe başlamadan önce tam olarak neyin yapılması gerektiğinden emin olmak sizin için en iyisidir. Optimum biçimde çalışması için bir eylem planı ile birlikte asansörünüzün nerelerinde eksiklikler olabileceğini gösteren eksiksiz bir rapor hazırlamak üzere ilk olarak konusunda uzman bir ekip yönlendirmesi gerçekleştirmekteyiz.

Asansörünüzü ilgili yönetmeliklere uygun hale getirmek, enerji verimliliğini analiz etmede size yardımcı olmak ve asansörünüzün modernizasyonu için bir maliyet tahmini sunmamız için lütfen bizimle iletişim kurunuz.


Bursa'nın önde gelen kurumları firmamızı Artlift'i tercih ettiler.

Memnun olmanız bize yetmez, çok memnun olmanız için çalışıyoruz.